magda-zespol

Magda – wokalistka

Naukę śpiewu rozpoczęła we wrześniu w 2009 roku pod kierownictwem Pana Ireneusza Parafiniuka działającego przy Klubie Kultury Piast. Od pięciu lat występuje na różnorodnych okolicznościowych uroczystościach bialskiego regionu. Swoje umiejętności wokalne kształciła pod czujnym okiem takich instruktorów jak Elżbieta Zapendowska, Piotr Hajduk, czy Anna Bajak, dzięki czemu odnosi liczne sukcesy na tym polu. Kilkakrotnie uczestniczyła w warsztatach wokalnych zespołu Chwilka. Śpiew jest nieodłącznym elementem jej życia.

Karolina – wokalistka

Absolwentka wydziału Wokalno- Aktorskiego przy Szkole Muzycznej I stopnia. Swoje zdolności kształciła pod czujnym okiem takich osób jak Aurelia Luśnia – Stankiewicz, czy Hanka Piaseczna.  Przygodę z muzyką rozpoczęła już w najmłodszych latach. Brała udział w konkursach i festiwalach zdobywając pierwsze miejsca i wyróżnienia. Swoją pasję rozwijała podczas licznych warsztatów  wokalnych. Jej atutem jest doświadczenie muzyczne idące w parze z młodością i energią.

 

Karolina-2017-eventum
robert-zespol

Robert – instrumenty klawiszowe, akordeon, wokal, konferansjerka

Absolwent Szkoły Muzycznej w klasie akordeonu, posiada wieloletnie doświadczenie jako klawiszowiec grając głównie na weselach, co daje mu swobodne poruszanie się po wielu gatunkach i stylach muzycznych.

Muzyka jest jego największą pasją, o czym świadczy fakt, że na każdej imprezie angażuje się w stu procentach. Solidne podstawy i kreatywność – to czyni go muzykiem kompletnym, ale z ciągłym pędem do doskonalenia siebie i swoich umiejętności. W zespole gra na instrumentach klawiszowych, akordeonie, śpiewa i zajmuje się konferansjerką.

 

Adam – gitary, chórki, manager zespołu 

Gitarzysta z wieloletnim doświadczeniem scenicznym. Grywał w wielu projektach współtworząc autorską muzykę z pogranicza blues-rocka. „Pełnoletni” staż na gitarze pomaga mu swobodnie poruszać się w różnych stylach muzycznych.

W zespole odpowiedzialny za kontakt z klientem, dopinanie spraw organizacyjnych i spinanie zespołowego budżetu 😉

Mentorem muzycznym od kiedy pamięta jest Steve Lukather.

 

adas-zespol
Marcin

Marcin – saksofony, wokal, instrumenty klawiszowe

Ukończył wydział artystyczny UMCS Lublin z tytułem magistra sztuki muzycznej. Wykwalifikowany nauczyciel z ponad 10-letnim stażem. Udziela lekcji gry oraz śpiewu, przygotowuje do castingów oraz egzaminów dzieci młodzież i studentów. Najlepiej czuje się w muzyce pop/rock. Kocha stare dobre przeboje muzyki rozrywkowej, we wszystko co robi wkłada całe serducho.

MUZYCY NA STAŁE WSPÓŁPRACUJĄCY

pawel-zespol

Paweł – saksofon, wokal, instrumenty klawiszowe, akordeon

Jest absolwentem Szkoły Muzycznej w klasie saksofonu. Ukończył także prywatne ognisko muzyczne, zdobywając umiejętność gry na fortepianie, a następnie akordeonie.

Od kilku lat jest stałym uczestnikiem warsztatów wokalno-instrumentalnych, na których nie tylko doskonali własne umiejętności, ale także pomaga rozwijać się innym, jako instruktor gry na instrumentach klawiszowych. Muzyce poświęca każdą wolną chwilę.

 

 

©2019 EVENTUM Wszystkie prawa zastrzeżone - Oficjalna strona zespołu muzycznego EVENTUM

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?