Studio1 Izabela&Konrad 001_

Magda – wokalistka, konferansjerka w j.angielskim

Wokalistka z wieloletnim doświadczeniem. Angażuje się w różnorodne projekty muzyczne, od rock-bluesa po jazz, a nawet hip-hop. Współtworzy muzykę autorską z pogranicza indie popu i poezji śpiewanej. Pisze teksty w języku polskim i angielskim. Ma mocny głos o dużej skali i ciemnej barwie, ale uwielbia delikatne, liryczne utwory. Jest marzycielką, ale twardo stąpa po ziemi. W zespole oczywiście śpiewa, ale od czasu do czasu coś mówi – po angielsku 😉 W składzie od początku działalności zespołu.

Paweł „Sindi” – perkusja

Perkusista i perkusjonalista od blisko 30 lat obecny na mniejszych i większych scenach w Polsce jak i za granicą . Duże doświadczenie sceniczne zdobyte z wieloma zespołami w różnych gatunkach muzycznych od rocka po jazz , muzyka estradowa – Teraz My , Crossroads , Circle of The Bards , Niewinni , Freenology , Blues Beer Drinkers , Debet , Sex Machine Band i wiele wiele innych . Na maxa zaangażowany w to co robi z uśmiechem na twarzy 🙂

887562_930769860293490_2858537603248115522_o
wojcik

Piotr – instrumenty klawiszowe, wokal, akordeon, akustyk

Człowiek orkiestra, multiinstrumentalista, trener wokalny, producent muzyczny, realizator dźwięku, kompozytor oraz autor tekstów. Ukończył II stopień szkoły muzycznej na wydziale instrumentalnym, oraz Warszawską Akademię Realizacji Dźwięku. Jest trenerem wokalnym w technice SLS (Speech Level Singing). Wychowanek Bartka Cabonia – najwyższego trenera SLS w Polsce, trenera wokalnego takich gwiazd jak: Kasia Kowalska, Grzegorz Hyży, Natasza Urbańska. Swoją wiedzę kształcił również w „Voice&More” pod okiem Krzysztofa Biernackiego – trenera wokalnego SLS. Założyciel “Art Of Music” oraz Akademii Ekspresji Wokalnej.

Adam – gitary, chórki, manager zespołu 

Gitarzysta z wieloletnim doświadczeniem scenicznym. Grywał w projektach z pogranicza blues-rocka współtworząc autorską muzykę. Mentorem muzycznym od kiedy pamięta jest Steve Lukather.
W branży wesele/event już od ponad ćwierć wieku 🙂 Doświadczenie połączone z otwartością, elastycznością i 100% zaangażowaniem gwarantuje sprawny, profesjonalny i merytoryczny kontakt.

W zespole odpowiedzialny za kontakt z klientem, dopinanie spraw organizacyjnych i spinanie zespołowego budżetu 😉

 

druk-007
Marcin

Marcin – saksofony, wokal, instrumenty klawiszowe, konferansjerka

Ukończył wydział artystyczny UMCS Lublin z tytułem magistra sztuki muzycznej. Wykwalifikowany nauczyciel z ponad 10-letnim stażem. Udziela lekcji gry oraz śpiewu, przygotowuje do castingów oraz egzaminów dzieci młodzież i studentów. Najlepiej czuje się w muzyce pop/rock. Kocha stare dobre przeboje muzyki rozrywkowej, we wszystko co robi wkłada całe serducho.

©2024 EVENTUM Wszystkie prawa zastrzeżone - Oficjalna strona zespołu muzycznego EVENTUM

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?